Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στη Διοίκηση Υπηρεσιών

The MSM – CX PRESENTATION SERIES – «KPIs για τη Μέτρηση Εξυπηρέτησης & Εμπειρίας Πελάτη»

The MSM – CX PRESENTATION SERIES
«KPIs για τη Μέτρηση Εξυπηρέτησης & Εμπειρίας Πελάτη»

Ο κ.Κώστας Κωνσταντίνου, ο κ.Πάνος Τσιαντούλας, η κα.Χριστίνα Ξαφάκη και ο κ.Ιωάννης Μποκολίνης, της COSMOTE και του OTE Group of Companies (HTO) έκαναν την εξαιρετικά ενδιαφέρουσα παρουσίαση στους φοιτητές του MSM – Master in Services Management, Athens University of Economics & Business, με θέμα «Αλλάζοντας Mindset στο CXM. Case: ASTO-PANO-MOU».

Ο κ.Χρήστος Τσιάκας, Διευθυντή Προσωπικού ΚΡΗΤΙΚΟΣ Supermarket έκανε την εξαιρετικά ενδιαφέρουσα παρουσίαση στους φοιτητές του MSM – Master in Services Management, Athens University of Economics & Business, με θέμα «KPIs για τη Μέτρηση Εξυπηρέτησης & Εμπειρίας Πελάτη».

The MSM - CX PRESENTATION SERIES - "KPIs για τη Μέτρηση Εξυπηρέτησης & Εμπειρίας Πελάτη"